Informacje i GALUX Galeria Nasza oferta Kontakt

Oferta

Okna i drzwi PCV, Bramy Garażowe, Parapety, Rolety

Na wysoką jakość rolet zewnętrznych KRISPOL wpływa rodzaj i jakość użytych do ich produkcji materiałów.

  • obudowa rolety zewnętrznej KRISPOL, składająca się ze skrzynki i prowadnic, dostępna jest w dwóch systemach: aluminiowym oraz PCV.

  • Pancerz rolety zewnętrznej KRISPOL zbudowany jest z profili o wysokościach 37, 42 lub 52 mm. Profile wykonane są z aluminiowych blach giętych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową.
    W ofercie KRISPOL znajdują się także rolety zewnętrzne o podwyższonej odporności na włamanie, których profile pancerza wykonane są z tłoczonego aluminium lub z aluminiowych blach giętych wypełnionych utwardzoną bezfreonową pianką poliuretanową.

W wyniku powyższych rozwiązań konstrukcyjnych, rolety zewnętrzne KRISPOL charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną, a jednoczenie są w pełni bezpieczne dla rodowiska.

rolety

(dla rolety wraz z oknem, wykonanej z profili wypełnionych pianką: współczynnik przenikania ciepła k mieści się w przedziale od 0,33 do 0,76 W/m2K, współczynnik izolacji akustycznej Rw mieści się w przedziale od 36 do 45 dB)

Okna i drzwi PCV, Bramy Garażowe, Parapety, Rolety